Seznam krytí a vrhů v roce 2019/ Zuchtverlauf 2019

kryti stenata

 

KRYCÍ PES         Rüde

Bar. jč=hr.l. č=VA Majitel psa

Jméno FENY    
Hündin

Bar. jč=hr.l. č=VA Majitel feny Chovatelská stanice             Zucht Datum Narozeno
KRYTÍ VRHU   Wurf psi R feny H
Boro od Brodzika Hanzlík Libor Ing. Míša Vltavské údolí Hanzlík Libor Ing. Vltavské údolí

23.12.2018

 24.02.2019 2 5
M-Don Mrki č Jandl Zdeněk Aschley z Hoštejn č Vála František Sázavské stráně 28.12.2018  nezabřezla  -   -
Mat Vltavské údolí  č  Kraus Mchal  Fredie vom Peterholz  č  Blinka Břetislav z Údolí Rožnova  30.12.2018  02.03.2019
Cleo z Údolí Rožnova č Polášek Zdeněk Borka č Blinka Břetislav z Údolí Rožnova

09.01.2019

  nezabřezla   -   - 
Ibar De Ladelazolle, F M. Perron F. Nina jč  Křižák Martin z Vickova 

 24.01.2019

 25.03.2019 4
Azzy z Hoštejn č Vodnárková Magdaléna Katy Kančí ráj č Březina Petr Kančí ráj 25.01.2019  nezabřezla  -   -
Boro od Brodzika Hanzlík Libor Ing. Lasi Majerka Jon Josef z Hakamilu 29.01.2019  01.04.2019
Ako, PL Krawiec Zdislav Ajda z Hřebečských lesů Mazanec Eduard z Hřebečských lesů 03.02.2019  08.04.2019 3 5
Persi z Vickova Komárek Petr Gera z Hřebečských lesů Kortán Jiří od Šumavských vrchů 

09.02.2019

 14.04.2019 2 4
Emon Nižná Voĺa Školník Josef Ciba z Wainberka Lovás Kamil zpod Hubertovy výšiny 10.02.2019  13.04.2019 4 3
Aco-Endy Kovaški Michalcová Jolana Elza z Hřebečských lesů Marousek Jiří z Nezdin  12.02.2019  15.04.2019 2 2
Boro od Brodzika Hanzlík Libor Ing. Anny z Němčic Vondryska Tomáš z Němčic 17.02.2019  18.04.2019 2 2
Emon Nižná Voĺa
Školník Josef  Bára od Dušáka jč  Blecha Roman Ing. Majerka  18.02.2019  19.04.2019 3 5
Azor z Dobroučského údolí Hvězda Miloš, Ing. Lucka z Mačovic Škoda Martin Dlouhý háj  26.02.2019  27.04.2019 1 4
Brit z Buntova, SK Špita Peter Ing. Ara z Tetčiněvské hájenky Krpálek Jan Ing. od Úsobského potoka 27.02.2019  nezabřezla -
Timur Marciláz č Kovařík Aleš Fili z Hřebečských lesů č Černý Milan od Boukalu 01.03.2019  01.05.2019  3 3
Azzy z Hoštejn č Vodnárková Magdaléna Gyta z Hakamilu Kraus Jiří

 z Mačovic

01.03.2019   nezabřezla -
Efan od Brodzika, SK

Mečiar Ján

 

Cira z Wainberka Dohnálek Josef od Splavu Rokyti 09.03.2019  09.05.2019 8 1
Aco-Endy Kovaški Michalcová Jolana Moli Majerka Steklý Zdeněk Štítárská samota 13.03.2019  11.05.2019 4
Emon Nižná Voĺa  jč Školník Josef   Bula jč  Pišoja Josef     14.03.2019  12.05.2019 3 3
Mat Vltavské údolí č Kraus Mchal  Effi z Údolí Rožnova č Niebauer Jiří z Bystřického zámku 30.03.2019 01.06.2019  2 4
Aco-Endy Kovaški Michalcová Jolana Gora z Hřebečských lesů Kubát Oldřich z Jitkovských strání 11.04.2019  nezabřezla - -
Medo Ban Mali, HR Ban Martin Gilda-Dona Martínek Miroslav Lesanka 16.04.2019  18.06.2019  3 4
Azzy z Hoštejn č Vodnárková Magdaléna Arissa od Mařického potoka č Oravec Branislav z Višavy 05.05.2019  nezabřezla  - -
Mat Vltavské údolí  č Kraus Mchal  Lara od Boukalu č Mrkous Kiří Bc.  od Poledníku 11.05.2019  13.07.2019 1
Lex z Vínského břehu Kavan Jiří Luka z Tisové Kříž Petr z Dlouhé paseky  01.06.2019 04.08.2019 5 1
Morti Křižák Martin Lessy spod Striebornej Ludačka Miroslav z Bolechů vršku 05.06.2019 09.08.2019   3 4
Morti Křižák Martin Cora z Bolechů vršku  jč Dovalovský Jan   01.07.2019  01.09.2019 8 2
Azzy z Hoštejn č Vodnárková Magdaléna Gyta z Hakamilu Kraus Jiří   01.09.2019  nezabřezla  - -
Capo vom Natrunwald, SLR Gazvoda Davoda Arka Sázavské stráně Vála František Sázavské stráně 30.10.2019      
Ikar od Gazdove, SLR č Gazvoda David Aschley z Hoštejn č Vála František Sázavské stráně 31.10.2019      

V tabulce jsou pouze údaje, které byly zaslány poradci chovu

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit